Hepimizin Sevgilisi Örümcek Adam Eve Geri Döndü

Dün uzun zamandır beklenen, en çok sevilen süper kahramanlardan birisi olan Örümcek Adam: Eve Dönüş (Spider-Man: Homecoming) filmi vizyona girdi. Örümcek Adam geçen sene Captain America: Civil War filminde ufak bir sahne ile bize merhaba demişti. Örümcek Adam bir Marvel karakteri olsa da film hakları Sony’nin elindeydi. Bu sebeple daha önceki Örümcek Adam filmlerini Sony yapmıştı. Lakin Sony ile Marvel arasında yapılan anlaşmayla Örümcek Adam, Marvel Sinema Evreni’ne katıldı.

İlgili resim

Filmde, Civil War sonrası Peter Parker‘in hayatı ve Tony Stark’ın gözetimi altındaki eğitimi ile Avengers ekibinin bir üyesi olmaya çalışmasını izliyoruz. Süper yeteneklerinin büyüsü ile kendisini kanıtlamaya çalışan Peter, gençliğinin toyluğu ile ne yapacağını bilemez. Bir anda ortaya çıkan kötü Vulture’ı durdurmaya çalışırken çok daha büyük felaketlerin kıyısından dönülür ve Tony Stark’tan tepki alır. Ama bu olaylar onun pes etmesine neden olmaz. Tam aksine, süper kahramanlığın sorumluluklarını öğrenir ve mücadele eder. Örümcek Adam gerçek bir kahraman olarak Vulture ile yeniden karşılaşacaktır.

Öncelikle filmde Tobey Maguire’nin oynadığı kadar başarılı bir Örümcek Adam beklememek gerekiyor. Karşımızda daha genç ve toy bir örümcek adam var zaten. Bunun dışında film diğer Marvel filmleri gibi bolca espri ve komedi unsuru içeriyor. Ayrıca film 3D ve bu sayede özellikle aksiyon sahneleri daha etkileyici olmuş.

Evet, fantastik, aksiyon ve macera severler kendinizi eğlenceli yepyeni bir Örümcek Adam filmine hazırlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir