Masum Harley Quinn’den Seks Bombasına

Bilindiği üzere Harley Quinn aslında son derece aklı başında, okumuş, kültürlü bir insandır. Hatta kendisi sorunları insanları tedavi edebilir çünkü o bir psikiyatristtir. Lakin Harley’in aşkı aynı zamanda laneti olacaktır. Joker yüzünden yoldan çıkar o masum kadın bir seks bombasına dönüşür. 
İlgili resim        harley quinn doctor ile ilgili görsel sonucu     harley quinn doctor ile ilgili görsel sonucu
Göğüs dekoltesi bile kullanmayan bu masum psikiyatrist aşı yüzünden kafayı yer. Joker’e uyar ve çılgın bir kadına dönüşür. Aslında çizgi filmde tek bir bölümde gösterilmesi planlanan karakter o kadar çok sevilmiştir ki bugünlerde en popüler çizgi roman karakteri haline dönüşmüştür. Deliren bu kadın ilk başlarda üstüne bir kostüm giyim Joker’le çılgınlıklar yapar. Giydiği kostüm ve tavırları oldukça sevimlidir aslında. 
harley quinn doctor ile ilgili görsel sonucu   İlgili resim
Lakin zamanla bu kadın o masumluktan tamamen uzaklaşır ve bir şuç dehasına dönüşür. En büyük yeteneği ise seksiliği olmuştur. Gittikçe kostümü daha seksi bir hal almaya başlar. Göğüs dekoltesi bile kullamayan Harley önce bacakalr sonra göğüsler derken poposuna kadar her yerini açmayı büyük bir özgüvenle başarmıştır. 
harley quinn doctor ile ilgili görsel sonucu
harley quinn sex ile ilgili görsel sonucu       harley quinn seksi ile ilgili görsel sonucu
harley quinn seksi ile ilgili görsel sonucu
Suicide Squad filmi ile gerçek bir seks bombası olan Harley ise en çok bu filmle şöhreti yakalamıştır. Çünkü Harley karakterini canlandıran Margot Robbie kendisi oldukça seksi bir kadındır. Bir nevi Harley Quinn’i bu kadar popüler hale getirende Margot Robbie’dir. 
harley quinn costumes ile ilgili görsel sonucu
İlgili resim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir