Allied filminin ilk resmi fragmanını yayınlandı.

Geleceğe dönüş serisinin yönetmeni R. Zemeckis’in yönettiği bu yıl merakla beklenen Allied filminin ilk resmi fragmanını yayınlandı. Brad Pitt ve Marion Cotillard başrollerde olduğu film, aslında Sinema da defalarca işlenmiş ikinci dünya savaşı döneminde geçmekte. Fakat ikinci dünya savaşı filmlerinden Allied’i ayıran yegane özellik cephede geçmeyen, casus ve suikastçı iki sevgilinin evliliğini konu alan bir macera filmi olması. Brad Pitt’in Angelina Jolie ile birlikte oynadıkları Mr.&Mrs. Smith’e olduğu gibi iki yetenekli ajanın birbirinden şüphe etmesinden sonra başlayan macerayı izleyeceğiz. 25 kasım da vizyona girecek olan film hem sinema severlerin hem de Pitt ve Cotillard fanları için sabırsızlıkla beklenen bir yapım.

 

Filmin senaristliğini  Locke ve Easters Promises’in senaristliğini de üstlenen Steven Knight üstleniyor. Allied’in yapımcısı Graham King yapıyor. Graham King’in yaptığı açıklamada Brad ve Marion’un birbirleri ile inanılmaz bir uyum sağladığını film setinde karakterleri gerçekten hissettiklerini söylemişti.

Bizde filmin fragmanını izlediğimizde epey heyecanlandık bakalım 25 kasımda bu heyecanımız konusunda gerçekten haklı mıyız göreceğiz.

Herkese iyi seyirler…

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir