Han Solo İçin Aday Sayısı Üçe İndi

han-big
Bildiğiniz gibi Disney önümüzdeki yıllarda çıkartacağı Star Wars filmlerinden bahsederken bir Han Solo filmi üzerinde oldukça durmuştu.
Han Solo’nun gençliğini canlandırması için bugüne kadar pek çok aktör ismi ortaya atıldı. The Hollywood Reporter’a göre bu isimler üçe düşmüş durumda. Hail Ceasar filminden Alden Ehrenreich, Transformers: Age of Extinction’dan Jack Reynor ve Kingsman: The Secret Service filminden tanıdığımız Taron Egerton role en yakın isimler. Bu üç oyuncunun pek de genç olmadığını düşünürsek, filmin hangi zaman aralığında geçeceğini az çok tahmin edebiliriz. Genç Han Solo denildiğinde Millenium Falcon’u yeni almış 18-20 yaş aralığında biri olacağını düşünmüştüm. Filmin 2018 yılında vizyona gireceğini düşünürsek bu oyuncuların hepsi 30 yaşına yaklaşmış olacak. A New Hope filminde Harrison Ford 33 yaşındaydı.
Bizlere genç Han Solo olarak Cantina’da gördüğümüz kişiden 2-3 yıl öncesi mi verilecek? Sizi bilmiyorum ama ben kesinlikle o kişiyi Han Solo olarak kabullenemem. Ha, gider 2-3 kere sinemada izlerim o ayrı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir