Appa Set Omma Hana – Three Fathers and One Mother

Adı: 아빠셋 엄마하나 / Appa Set Omma Hana (Baba 3, Anne 1)

Bilinen Adları: Three Fathers and One Mother, One Mom and Three Dans
Tür: Komedi, Romantik
Bölüm Sayısı: 16
Yayınlandığı Kanal: KBS2
Yayın Tarihleri: 02.04.2008 – 22.05.2008
Oyuncular :
Eugene
Jo hyun jae
Jae hee
Shin sung rok
Kim bin woo
Joo sang wook
Klişelerden uzak bir dizi. Eğer normal kore dizilerinden, aşk üçkenleriniden sıkıldıysanız biraz eğlence istiyorsanız tam size göre bir dizi olabileceğini düşünüyorum.
DİZİNİN KONUSU: Song Na Young ve Jung Sung Min evlenirler fakat song na young’un hesaba katmadığı birşey vardır jung sung min’in yakın arkadaşları: Han Soo Hyun, Choi Kwang Hee, Hwang Kyung Tae. Her pazar günü song na young ve jung sung min ‘in evine gelirler, kirli çamaşırlarını yıkarlar ve makinayı beklerken kağıt oynarlar. Aslında song na young bir adamla değil birbirinden komik ve eğlenceli 3 adamla daha evli gibidir. Evlilik yıldönümlerinde gül getirmeleri onları yalnız bırakmamaları song na young’u çileden çıkarıtıyordur fakat hiç birşey söyleyemez çünkü hiçbirine kıyamaz. Song na young jung sung min çocuk sahibi olmak ister ama çocukları olmaz. bunun üzerine jung sung min, Han Soo Hyun, Choi Kwang Hee, Hwang Kyung Tae içmeye giderler orada jung sung min konuyu arkadaşlarına açar ve onlara spermlerini vereceklerine dair imza attırır. Jung sung min kaza geçirip ölür ve arkasında arkadaşlarına teşekkür ettiği bir video bırakır ve tabi ki kocaman soru işareti baba kim?

bankacı han soo hyun ?
cimri mi cimri insanları para değerleri ile ölçen biri sanırsam bu karakter jo hyun jae’ye yakışmış kıyafetiyle tam bir para avcısı gibi duruyor .

karikatürist Choi Kwang Hee?
çok çocuksu şirin sanırsam en küçükleri. Daha aklı havada.sürekli telefonla oppa şu an meşgul oppa şu an şunu yapıyor diye konuşuyor .

polis Na Hwang Kyung Tae ?
kendi gibi kocaman bir kalbi var. çok temiz ve saf tabiki kokan ayakları hariç.tüm gün boyunca hırsızları kovalıyor çünkü.

pekii bir erkek baba olduğunda ne kadar değişebilir ? ne kadar fedakarlık yapabilir ? Arkadaşından emanet olan bir bebeği nasıl korur ? neler yapar? işte bütün bu soruların cevabını dizinin sonunda öğrenebilirsiniz.

 

 
Rencontre gratuit
 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir